IT bez starostí

Neklikejte na "To se mi líbí", obsah si zobrazíte jednoduše!

Taky vás štvou stránky na Facebooku, kde pro zobrazení fotek nebo videa, musíte kliknout na tlačítko Líbí se mi? Tím se přidáte ke stránce, akce se objeví i ve vašem profilu, uvidí to vaši přátelé a vy nakonec můžete shlédnou video, které je naprostá hovadina nebo dokonce úplně něco jiného, než bylo slíbeno? Vaši přátelé pak uvidí stránku na vaší zdi a buď ho budou taky chtít vidět, nebo naopak si řeknou, že ste jen další lama, co věří všemu a spíš si vás dají mezi skryté.

Když už vás něco skutečně zajímá, máte dvě možnosti. První je kliknout na To se mi líbí, podívat se na obsah a pak vyhledat v levém sloupci dole tlačítko Už se mi to nelíbí a stránku tak opustit. Proč nezůstávat fanouškem je jasné, nedělejte ze sebe tupé ovce. Se stránkami, kde je hodně uživatelů, se dobře obchoduje. Nepomáhejte takovým překupníkům.

Druhou možností je použití jakéhosi tlačítka. Ono to tedy není tlačítko, ale záložka. Použití je však snadné a rychlé.

Klikněte na následující odkaz pravým myšítkem Script pro odhalení obsahu na Facebooku a zvolte uložit do záložek, liší se to dle použitého prohlížeče.

Firefox - Přidat odkaz do záložek, Název: FB odkrytí, Složka: Lišta záložek a dejte OK
Internet Explorer - Přidat k oblíbeným položkám, Název: FB odkrytí, Cíl: Oblíbené položky a dejte OK

Nyní když navštívíte stránku, která vám ukáže obsah jen po kliknutí na tlačítko Líbí se mi, tak na něj neklikejte, ale klikněte na naše vyrobené tlačítko FB odkrytí a obsah se zobrazí.

Někdy se může stát, že se žádný obsah neobjeví, to neznamená, že naše tlačítko nefunguje, ale že tam žádný obsah není. Ani když kliknete přímo na Líbí se mi, nic ne nezmění. Autoři jsou prostě až takhle drzí  a žádný obsah tam nedali. Někdy se může stát, že se místo slíbeného videa zobrazí jen reklama. Opět to je jen vyčůranost autorů stránky a spoléhání se na vaši hloupost. Opět to neznamená, že naše tlačítko nefunguje, prostě tam zase žádné video není.

Kategorie

Přidat komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Anonym HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <strong>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.