IT bez starostí

Stáhněte si fotky z Facebooku

Už jste někdy přemýšleli, jak stáhnout z Facebooku celé fotoalbum? Sice mi není jasné, co s těmi fotkami pak, když jsou v tak malém rozlišení, ale budiž. Řešení je jednoduché. Tedy pokud jako webový prohlížeč používáte Firefox.

Stáhněte si doplněk FacePAD: Facebook Photo Album Downloader 0.7.6Odkaz na externí web kliknutím na tlačítko "Souhlasím a instalovat". Pokud máte blokovaná vyskakovací okna, dejte "Povolit" nahoře pod lištou s taby. Doplněk tedy nainstalujte a nechte Firefox restartovat.

Nyní si otevřete u někoho v profilu "Fotky" a pravým myšítkem klikněte na album, které chcete stáhnout a vyberte "Download album witch FacePAD". Vyberte, kam je chcete uložit. Můžete i zadat prefix do názvu. Fotky se pak uloží ve formátu prefix001.jpg, prefix002.jpg a pod.

Jen upozorním, že stáhnout lze jen celé album, ne jen jedna fotka. Pravým myšítkem tedy klikejte na náhled celého alba, ne na fotky, po té, když album otevřete.

UPDATE: z nějakého důvodu přestal být doplněk nabízen v addonech Mozilly, lze jej ale stále stáhnout jako soubor na různých serverech. Třeba tadyOdkaz na externí web. Soubor uložte a odzipujte. Poté ve Firefoxu klikněte postupně Nástroje - Správce doplňků - Instalovat doplňek ze souboru. Vyberte rozbalený soubor s koncovkou *.xpi. Proběhne instalace a mělo by fungovat.

Kategorie

Komentáře

Zdarec, nedaří se mi ten program stahnout a následně nainstalovat, jestli můžu poprosit o help, díky moc, L

Přidat komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Anonym HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <strong>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.